Kompleksowa Obsługa Budownictwa KOBNEXT - inwestor i generalny wykonawca APARTAMENTÓW BOTANIKA

Jesteśmy jedną z największych lokalnych firm budowlanych z wieloletnim i bogatym doświadczeniem, działającą w całej Polsce oraz innych krajach europejskich. Na swoim koncie mamy wiele realizacji obiektów dla inwestorów prywatnych, publicznych oraz deweloperów. Nasz dział deweloperski może pochwalić się inwestycjami w Warszawie, Gdyni oraz centrum Częstochowy. Oddajemy do użytku budynki nowe jak również odnowione kamienice oraz domy jednorodzinne.

Zachowujemy najwyższe standardy wykonawcze oraz gwarantujemy pewną jakość usług. Wyrazem tego są liczne nagrody i wyróżnienia. Jedną z ostatnich jest nagroda I stopnia w XXIX edycji ogólnopolskiego Konkursu PZITB „Budowa Roku”.

W swojej działalności wspieramy lokalne środowisko gospodarcze i biznesowe współpracując z miejscowymi dostawcami materiałów budowlanych i licznymi sprawdzonymi podwykonawcami. Wspieramy również częstochowskie środowisko sportowe.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.kobnext.pl. Poniżej zamieściliśmy kilka wybranych realizacji z naszego regionu, więcej realizowanych przez nas inwestycji z zakresu budownictwa mieszkaniowego znajdziecie Państwo klikając na ten link. Z przyjemnością prezenujemy naszą najnowszą inwestycję - komfortowe APARTAMENTY BOTANIKA, którą realizujemy w Częstochowie w dzielnicy Wrzosowiak, przy ul. Botanicznej 21.

View the embedded image gallery online at:
https://apartamentybotanika.pl/o-nas#sigProIdc87ce5154b

kobnext poz

View the embedded image gallery online at:
https://apartamentybotanika.pl/o-nas#sigProIddab28e33f0