Komfortowe, nowe APARTAMENTY BOTANIKA są zlokalizowane w Częstochowie w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Botanicznej 21 (w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnic: Błeszno i Raków). Wrzosowiak to dzielnica pełna życia, gdzie wszystkie udogodnienia dla Mieszkańców są na wyciągnięcie ręki.

Bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych sprawia, że APARTAMENTY BOTANIKA są doskonale skomunikowane z centrum Częstochowy, a pobliska trasa DK1 daje możliwość szybkiego dojazdu zarówno na Jurę Krakowsko-Częstochowską jak i Śląsk. Jednocześnie nowe mieszkania pozostają na uboczu i w spokojnej okolicy, co daje doskonałą możliwość odpoczynku. Niedaleko osiedla znajduje się również stacja rowerowa Nextbike, gdzie można wypożyczyć rowery miejskie. Wrzosowiak to dzielnica, w której zlokalizowane są trasy rowerowe, liczne boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, skatepark i kilka dużych klubów fitness.

Lokalizacja APARTAMENTÓW BOTANIKA zapewnia najlepszy możliwy dostęp do szeroko pojętej infrastruktury publicznej.
W sąsiedztwie jest kilka szkół, przedszkoli i żłobków. W odległości krótkiego spaceru od komfortowych, nowych mieszkań, znajduje się wiele obiektów handlowych (między innymi: Centrum Handlowe Jagiellończycy, Centrum Estakada, Biedronka, Żabka, ALDI, Tesco, Carrefour, Lidl, Jysk, KFC, Sezam, Kaufland, kilka drogerii), wiele aptek, przychodni lekarskich, urzędów pocztowych i punktów usługowych (w tym kilka oddziałów banków) oraz restauracji i punktów gastronomicznych. Z nowych apartamentów można również dotrzeć do Galerii Jurajskiej w zaledwie 7 minut.

Przez Wrzosowiak przebiegają następujące autobusowe linie miejskie: 10,19,20, linia tramwajowa a także linie podmiejskie: 53, 57, 58, 59, 65, 67, 68. Dodatkowo kursują tędy autobusy bezpłatne do Auchan.

Komfortowe, nowe Apartamenty Botanika są doskonale zlokalizowane i skomunikowane zarówno z centrum Częstochowy, jak i innymi dzielnicami miasta. Na mapie poniżej można bardziej szczegółowo zapoznać się zaletami lokalizacji nowych mieszkań.