Nasza kolejna inwestycja APARTAMENTY BOTANIKA to nowoczesny, 4-piętrowy budynek wielorodzinny. Komfortowe, nowe mieszkania dostepne są w zróżnicowanych metrażach: od 48 do 90 m.kw. Każdy apartament posiadać będzie balkon lub taras z ogródkiem do wyłącznego korzystania.

Starannie przemyślany układ funkcjonalny oferuje wygodne i przestronne apartamenty usytuowane optymalnie względem stron świata i właściwego przewietrzania mieszkań. Do Państwa dyspozycji oddamy również parking oraz komórki lokatorskie, znajdujące się na kondygnacji podziemnej. Miejsca garażowe będą również dostępne na poziomie parteru.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania budynku, która jest naszą wizytówką i wynikiem wieloletniego doświadczenia na rynku budowlanym. Poza wysokim standardem wykończenia inwestycji oraz atrakcyjnego zagospodarowania terenu, oferujemy Państwu również komfortowe wyposażenie dodatkowe apartamentów:
- przygotowanie instalacji alarmowej w mieszkaniach na parterze
- przygotowanie instalacji klimatyzacji w mieszkaniach na ostatniej kondygnacji
- Pakiet SMART HOME - instalację innowacyjnego systemu zarządzania energią we wszystkich mieszkaniach

więcej o smart home:


INTELIGENTNE SYSTEMY

Idąc z duchem czasu i potrzebą dostosowania stylu życia do nowych technologii i rozwiązań Kobnext jako pierwszy na rynku lokalnym wyposaży każde mieszkanie w instalację systemu automatyki mieszkaniowej i zarządzania oświetleniem, ogrzewaniem i energią elektryczną „Orange Connected Energy” ze sterowaniem manualnym oraz przy pomocy bezpłatnej aplikacji mobilnej „Connected Energy” dostępnej na smartfony Android i iOS. Instalację każdy będzie mógł w razie potrzeb rozbudować i dostosować do indywidualnych potrzeb we współpracy z dostawcą systemu. Oferujemy Państwu komfortowe, nowe mieszkania o najwyższej jakości wykonania i nowoczenego wyposażenia.

APARTAMENTY BOTANIKA - kliknij i zapoznaj się z układem mieszań na poszczególnych kondygnacjach.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów przy inwestycji Apartamenty Botanika współpracujemy z marketem budowlanym Leroy Merlin. Dla kupujących mamy voucher 10% na całe zakupy w sieci. Na stronie Leroy Merlin można skorzystać z usług projektanta, który przeprowadzi przez cały proces od projektu mieszkania, przez zamówienie aż do montażu, oczywiście wszystko na produktach ze sklepu. O szczegółach można przeczytać na stronie: Leroy Merlin